Gmina Trzebnica: remont drogi w Taczowie Małym

trzebnica.pl

Kolejna droga w sołectwach Gminy Trzebnica zostanie wyremontowana, tym razem nową nawierzchnię zyskają mieszkańcy Taczowa Małego.

Burmistrz Trzebnicy Marek Długozima podpisał już umowę na realizację tego zadania.

W skład prac wchodzić ma m.in. przygotowanie terenu, ułożenie warstwy wyrównawczej, skropienie drogi emulsją asfaltową oraz regulacja wysokości poboczy.

To już kolejna droga, która zostanie wykonana w sołectwach Gminy Trzebnica. W ostatnim czasie oddaliśmy do użytku kilka kluczowych odcinków dróg, kilka zostało też wyremontowanych, tak by mieszkańcom naszych sołectw żyło się lepiej, byli bezpieczniejsi oraz mieli lepszy komfort poruszania się – mówi burmistrz Marek Długozima i dodaje: Mając na uwadze zrównoważony rozwój całej naszej gminy, staram się, by każda z 41 wsi zyskała najpotrzebniejsze z punktu widzenia jej mieszkańców inwestycje. Tak powstają kolejne kilometry dróg, chodniki, oświetlenie, świetlice czy place zabaw .

W najbliższym czasie rozpoczną się również prace projektowe związane z budową sieci dróg w Księginicach, a także dróg łączących Przyborów z Koniowem, Koniowo z Ujeźdźcem Małym oraz Głuchów Górny z Boleścinem.

inf. pras. trzebnica.pl

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content