Basen sportowy do remontu. Aquapark rozpoczyna kolejną inwestycję

Niedawno zakończyła się przebudowa wrocławskiego parku wodnego, gdzie powiększyła się głównie strefa zewnętrznych basenów, ale spółka nie zwalnia z tempa. Po ponad 11 latach Zarząd Wrocławskiego Parku Wodnego postanowił przeprowadzić gruntowny remont basenu sportowego.


Z naszego basenu sportowego korzystają wrocławianie, którzy od zabawy w wodzie wolą po prostu pływać. Gruntowny remont tej niecki pozwoli nam w przyszłości uniknąć mniejszych awarii, przez które czasem musieliśmy wyłączać poszczególne tory oraz poprawi jakość świadczonych usług i bezpieczeństwo 

– mówi Grzegorz Kaliszczak, Prezes Wrocławskiego Aquaparku.

Remont basenu nie oznacza końca treningów

Wrocławski Aquapark opracował proces, dzięki któremu osoby chcące wykonać trening na basenie będą mogły to zrobić również podczas remontu. Na terenie Basenów Rekreacyjnych znajduje się 25m basen pływacki, który przeszedł gruntowny remont. Ta niecka zostanie udostępniona dla wszystkich klientów już od najbliższego poniedziałku (24.08).

Na czas remontu basenu sportowego możliwy będzie zakup preferencyjnej wejściówki na 1h (+20 minut czasu technicznego). Ta wejściówka będzie miała dokładnie taką samą cenę jak wejściówka na Basen Sportowy, czyli 20 złotych (wejściówka normalna) oraz 11 złotych (wejściówka dla osoby z niepełnosprawnościami).

Chcemy, aby nasi klienci jak najmniej odczuli niedogodności związane z remontem. Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas alternatywa spotka się z zadowoleniem, a już od października będziemy mogli zaprosić naszych klientów do odmienionej strefy basenu sportowego 

– dodaje Paweł Rańda, wiceprezes wrocławskiego Aquaparku.

Basen pływacki oraz szatnie na terenie basenów są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom strefa basenowa będzie otwierana aż 2 godziny wcześniej niż dotychczas.

Należy jednak pamiętać, że między 6:00, a 8:00 skorzystać będziemy mogli tylko z basenu pływackiego. Zjeżdżalnie i baseny zewnętrzne będą otwierane dopiero od 8:00.

Godziny otwarcia Basenu Pływackiego (wejście przez kasy basenów rekreacyjnych)
pn – ndz: 6.00 – 23.00

inf. pras. AW

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content