Znamy rodzinę, która dzięki nam pojedzie nad morze!

Archiwum prywatne

Pan Paweł z żoną Beatą, 5,5 – letnim Kubusiem i 3,5 – letnią Martynką to zwycięzcy konkursu radiowego, którego nagrodą jest tygodniowy pobyt w Grzybowie w Ośrodku Rekolekcyjno-Wypoczynkowym „Gwiazda Morza”.

Państwo Szutkowie są małżeństwem od prawie 11 lat. Mieszkają w Lutyni, gdzie pracują i prowadzą wspólne działalności.

Jakie emocje towarzyszyły Panu Pawłowi, kiedy odebrał telefon z Radia Rodzina i dowiedział się, że to Jego rodzina spędzi urlop nad morzem?

POSŁUCHAJ:

Pan Paweł podzielił się także z nami swoją radością:

Telefon z Radia Rodzina o wygranej był dla nas wielkim zaskoczeniem (wysłaliśmy 2 sms-y) i nie spodziewaliśmy się wygranej. Wielka radość dla nas i dla naszych dzieciaczków, ponieważ nie byliśmy jeszcze w tym roku na „prawdziwym” urlopie  Mieliśmy zaplanowane rekolekcje oazowe z Domowego Kościoła, do którego należymy od 3 lat, ale zostały odwołane z powodu pandemii, więc tym bardziej pobyt w Ośrodku Rekolekcyjnym i możliwość codziennej Eucharystii jest dla nas wielką radością.

Martynka i Kubuś

Panu Pawłowi i żonie Beacie wraz z dziećmi serdecznie gratulujemy i życzymy niezapomnianych wrażeń, słonecznej pogody, głębokich przeżyć duchowych. Czekamy także na relację po powrocie!

Grzybowo – wieś położona nad morzem Bałtyckim, a dokładnie w powiecie kołobrzeskim, w gminie Kołobrzeg, 6 km na zachód od Kołobrzegu. Idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek.

Szczegóły na temat ośrodka można znaleźć na stronie: http://www.gwiazda-morza.pl/

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content