COVID-19 w Śląsku Wrocław

Śląsk Wrocław poinformował, że jeden z piłkarzy jest zarażony koronawirusem. W tej chwili przebywa na kwarantannie domowej i nie ma kontaktu z innymi zawodnikami.

Czy to oznacza, że niedzielny mecz z ŁKS Łódź w 1/32 Pucharu Polski jest zagrożony? Na ten moment jeszcze niczego nie wiadomo.

Nie wiadomo również, który z piłkarzy wojskowych jest zarażony COVID-19, jednak prawdopodobnie może to być Erik Exposito lub Mark Tamas, którzy zostali odsunięci od treningów z głównym składem z powodu wybrania się do nocnego klubu w dobie pandemii.

Śląsk jest już piątym klubem PKO Ekstraklasy, gdzie wykryto koronawirusa. Wcześniej z COVID-19 walczyła Wisła Płock, Lechia Gdańsk, Pogoń Szczecin i Legia Warszawa.  

Przypominamy, że Śląsk Wrocław w poprzednim sezonie szybko odpadł z Pucharu Polski, bo już w pierwszej rundzie z Widzewem Łódź. Jaki ma cel na te rozgrywki trener Vitezslav Lavička?

Do tematu będziemy powracać, przypominamy, że wcześniej z powodu koronawirusa PZPN odwołał Superpuchar Polski. Decyzja zapadła po tym, jak pozytywny wynik testu pojawił się u masażysty Legii Warszawa.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content