TAK! Jestem SuperWOMAN!

fot. Radio Rodzina

Zespół PrawoKobiet.pl rozpoczyna akcję „TAK! Jestem SuperWOMAN”. Celem akcji jest uwierzyć w siebie, w swoją siłę i kobiecość – mówiła Ewelina Miśko-Pawłowska – radca prawny, założycielka PrawoKobiet.pl oraz pomysłodawczyni projektu SuperWOMAN.

Projekt PrawoKobiet.pl powstał dwa lata temu. Pomysł  miałam już od lat, jeszcze jako nastolatka. Gdy podjęłam decyzje o wyborze ścieżki zawodowej, którą jest prawo, miałam przeświadczenie, że będę w przyszłości podejmowała się współpracy z kobietami i dbała o ich prawa i świadomość prawną – opowiadała Ewelina Miśko-Pawłowska.

– Chcemy budować bezpieczne miejsce dla kobiet, gdzie kobiety będą czuły, że zyskają świadomość i bezpieczeństwo prawne. Wzmacniamy kobiety i dbamy o to, aby były świadome swoich praw i chciały o te prawa walczyć, a także nie bały się zadawać trudnych pytań. W ramach  projektu prawokobiet.pl ,a także dużego doświadczenia współpracy z kobietami, uznałam, że fajnie stworzyć akcje, która wzmocni, pozwoli zamknąć pewien rozdział życia oraz zainspirować inne kobiety do działania – tak powstała akcja „TAK! Jestem SuperWOMAN”- tłumaczyła koordynatorka akcji.

– My kobiety bardzo często nie doceniamy siebie, z wieloma rzeczami fantastycznie sobie radzimy, jesteśmy siłaczkami potrafimy zadziałać mimo, że wiatr nam dmucha w oczy dlatego „Tak” jest z wykrzyknikiem. Akcję kierujemy dla kobiet, które przeszły w życiu wiele, które musiały walczyć, w tym prawnie.

W ramach tej kampanii wyłonimy i nagrodzimy 3 zgłoszone kobiety i ich historie poprzez zorganizowanie im profesjonalnej sesji zdjęciowej z udziałem specjalistów stylistów wizerunku. Efekty będą opublikowane w sieci.

Dodatkowo w ramach kampanii wyróżnimy 10 kobiet, które się podzielą na łamach naszego serwisu swoją historią, w formie pisanego wywiadu lub opisanej historii. Te 10 kobiecych historii będzie zebrane w formie e-booka.

Zapraszamy wszystkie chętne kobiety, które chcą wziąć udział w tej akcji. W zakładce SuperWOMAN na stronie Prawokobiet.pl jest opis zgłoszenia, a także harmonogram. Dodatkowo co miesiąc organizujemy bezpłatne konsultacje prawne online oraz offline prawne dla pań.

POSŁUCHAJ:

Mat. Prasowe/inf.wł.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content