W ten weekend otwiera się Fontanna Multimedialna

fot. Hala Stulecia

W czasie zbliżającego się weekendu (3-5 lipca) startuje Fontanna Multimedialna na Pergoli. Pokazy będą prezentowane od 10:00 do 17:00, z zachowaniem przepisów bezpieczeństwa.

Fontanna do odwołania będzie działała tylko w trybie dziennym. -Nie zobaczymy weekendowych pokazów specjalnych, które wieczorami gromadziły przy ekranie wodnym setki widzów – tłumaczy Magdalena Piasecka, prezes Hali Stulecia.

Pokazy rozpoczynają się o każdej pełnej godzinie i trwają od kilku do kilkunastu minut. Towarzyszy im różna muzyka: od klasycznej po ambient czy disco.

fot. pik.wroclaw.pl

Zgodnie z zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej niecka fontanny będzie ogrodzona, a tzw. mała fontanna będzie wyłączona z użytku.

Wstęp wolny.

Wrocławska Fontanna jest największą w Polsce i jedną z największych w Europie. Zajmuje powierzchnię bliską 1 ha, a na jej dnie umieszczono aż 800 punktów świetlnych, 300 dysz wodnych oraz 3 dysze ogniowe. Jej uroczyste otwarcie miało miejsce 4 czerwca 2009 roku przy okazji dwudziestej rocznicy pierwszych wolnych wyborów w powojennej Polsce.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl