Kino samochodowe w OH Kino!

mat.pras

OH KINO wraz z Arkadami Wrocławskimi uruchamiają kino samochodowe. Pierwsze seanse odbędą się już w ten weekend na ostatnim piętrze parkingu centrum handlowego. W repertuarze m.in. film „1917”, „Dżentelmeni” czy „Sala samobójców. Hejter”.

OH KINO samochodowe na dachu Arkad Wrocławskich pomieści około 70 osób. Liczba miejsc jest ograniczona ze względów bezpieczeństwa i dostosowana do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego. Na parkingu stanie 29 pojazdów, a w każdym będzie mogła być zajęta nie więcej niż połowa miejsc siedzących. Organizatorzy pomyśleli też o niezmotoryzowanych, dla których przygotowano 16 leżaków. Widzowie, którzy nie przyjadą samochodami, na swoje miejsca dostaną się, wjeżdżając z pasażu centrum handlowego windą na poziom +6. W ramach kina samochodowego funkcjonować będzie też snack bar z popcornem i napojami.

Do otwarcia kina samochodowego przygotowywaliśmy się z OH KINO już od ponad miesiąca. Chcieliśmy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, a pokazy filmowe odbywały się w komfortowej dla wszystkich i przede wszystkim bezpiecznej formie. Cieszymy się, że na pierwsze seanse możemy zaprosić już w ten weekend– mówi Jagoda Najwer, Specjalista ds. marketingu w Arkadach Wrocławskich. – Przeżywając kinowe emocje, nie zapominajmy, że najważniejsze jest nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Bądźmy odpowiedzialni i stosujmy się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz regulaminu kina samochodowego – dodaje Jagoda Najwer.


W repertuarze kina samochodowego na dachu Arkad Wrocławskich znajdą się największe hity bieżącego roku, a także filmy, które w związku z pandemią zostały zdjęte z ekranu. W nadchodzący weekend w OH KINO Samochodowe będzie można obejrzeć takie produkcje jak: „1917”, „Dżentelmeni” oraz „Sala Samobójców. Hejter”.


Planowane są również nocne maratony filmowe. W piątek, 19 czerwca br., klienci przeżyją „Noc Kryminału”. Maraton rozpocznie się o godzinie 21:00, a w repertuarze zagadki kryminalne z filmów „Na noże”, „Dżentelmeni” oraz „Ślicznotki”.

OH KINO Samochodowe na dachu Arkad Wrocławskich ma status sali kinowej, więc repertuar będzie się pokrywał z tym, który gramy w kinie tradycyjnym. Został tak zaprojektowany, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie – mówi Piotr Główczak z OH KINO.

Sprzedaż online biletów na pokazy w ramach OH KINO Samochodowe właśnie ruszyła. Pełen repertuar dostępny jest na stronie www.ohkino.pl.
Ceny biletów na weekendowe seanse OH KINO Samochodowe:

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content