Kampania #mniejplastiku od Credit Agricole. Zaproszenie na Łebinar z Łeby

mat.pras.

Niebawem wakacje, warto przyjrzeć się jak wyglądają polskie plaże. Dlaczego plastikowe jednorazówki są groźne dla morza i jak chronić planetę przed zaśmieceniem? O tym opowiedzą organizatorzy Bałtyckiej Odysei, która startuje w ten weekend.

Bank Credit Agricole i EFL wraz z ekologiem Dominikiem Dobrowolskim i burmistrzem Łeby zapraszają na webinar organizowany w ramach akcji Bałtycka Odyseja, która jest elementem kampanii edukacyjnej #mniejplastiku. Idea jest prosta i nawiązuje do długiego wędrowania.

W piątek 12 czerwca o godzinie 16:00 rozpocznie się Łebinar z Łeby – internetowe spotkanie z uczestnikami marszu, a także ekspertami współpracującymi z Bałtycką Odyseją. Gościem specjalnym wydarzenia będzie burmistrz Łeby Andrzej Strzechmiński. Do udziału zaproszeni są wszyscy zainteresowani tematyką ekologiczną i nadmorską.

Aby zarejestrować swój udział w Łebinarze wystarczy kliknąć tutaj: https://creditagricole3.clickmeeting.pl/baltycka-odyseja-lebinar-z-leby/register

Natomiast w sobotę 13 czerwca o godz. 8:00, tuż przed startem 6. etapu Bałtyckiej Odysei, na Skwerze Rybaka w Łebie odsłonięta zostanie plenerowa wystawa artystycznych zdjęć autorstwa Dobromiła Noska, prezentujących śmieci zebrane przez uczestników marszu. Wystawę będzie można oglądać w Łebie od 13 do 28 czerwca. W kolejnych tygodniach, przez całe lato, prezentowana będzie także w innych nadmorskich miejscowościach na trasie Bałtyckiej Odysei.

mat.pras. /DD

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content