Minister Marlena Maląg z wizytą na Dolnym Śląsku

fot. Radio Rodzina

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej – Marlena Maląg, wizytując na Dolnym Śląsku odwiedziła m. in. firmy, które skorzystały z tarczy antykryzysowej.

– W ramach tarczy, która służy przede wszystkim do zachowania miejsc pracy, zostało w Polsce przeznaczonych ponad 75 mld zł – podkreśla minister Marlena Maląg.

– Dolny Śląsk jest w czołówce, jeżeli chodzi szybkość wypłat dla przedsiębiorców w ramach tarczy – zaznacza wojewoda Jarosław Obremski.

Wynikiem spotkania minister Marleny Maląg i wojewody Jarosława Obremskiego było podpisanie umowy partnerskiej w sprawie realizacji projektu „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii  COVID-19” i umów w ramach programów „Usługi opiekuńcze dla osób niepełnosprawnych” – edycja 2020 i „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2020.

Już jutro (09.06) naszym Porannym Gościem będzie Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej – Marlena Maląg, z którą porozmawiamy o realizacji tarczy antykryzysowej, a także jej wpływie na budżet, poruszymy również kwestię dot. pomysłu prezydenta na bon turystyczny.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content