Szymon Hołownia: Kościół katolicki pracuje na skręt w lewo

fot. Radio Rodzina

Wybór Trzaskowskiego będzie powrotem do przeszłości. Politykom PO brakuje pokory. Andrzej Duda jest słabym prezydentem, a Kościół katolicki pracuje na skręt w lewo – mówi dla Radia Rodzina – Szymon Hołownia – kandydat na prezydenta Polski.

Sondaże pokazują, że kandydaci na urząd prezydenta: Szymon Hołownia, Władysław Kosiniak-Kamysz oraz Rafał Trzaskowski zwyciężyliby z Andrzejem Dudą w II turze wyborów. Czy istnieje wspólny mianowniki między kandydatami i do kogo najbliższej z rywali Szymonowi Hołowni?

– To, że każdy z nas zwyciężyłby obecnym prezydentem świadczy o tym,że jesteśmy dobrymi kandydatami, a Andrzej Duda jest coraz gorszym dodaje kandydat na urząd prezydenta RP.

Wybór Trzaskowskiego będzie powrotem do przeszłości.

Politykom PO brakuje pokory, mówi publicysta.

Fala hejtu uderzyła w Szymona Hołownię w ostatnim czasie m. in. z powodu łez kandydata nad konstytucją RP. – Moim metacelem jest przeprowadzanie Polskę przez 10 lat bezpiecznie i bez krwi skrętu w lewo. Pracuję na to m. in. Kościół katolicki z hierarchami, mówi kandydat na prezydenta.

Szymon Hołownia po raz kolejny odwiedził Dolny Śląsk.

– Na Dolnym Śląsku działa bardzo prężnie wolontariat. Badania pokazują, że wielu mieszkańców regionu nie jest zdecydowanymi na kogo oddają głos 28 czerwca w wyborach prezydenckich. Za kilka dni z Dolnego Śląska wyruszy nowa trasa kampanii Szymona Hołowni.

POSŁUCHAJ:

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content