W Dzierżoniowie rozpocznie się remont ul. Złotej

fot. mat.pras.

W poniedziałek zmieni się organizacja ruchu na ul. Złotej. Prace prowadzone będą na długości 800 metrów, od ronda Polskiego Państwa Podziemnego, przez skrzyżowanie na wysokości ciepłowni (zostanie ono przebudowane na rondo), aż do ul. Akacjowej.

Nowa infrastruktura drogowa, to oprócz samej jezdni również budowa dodatkowych miejsc parkingowych, przebudowa chodników oraz montaż nowego i oszczędnego oświetlenia.

Pierwszy zamknięty zostanie odcinek prawego pasa jezdni (jadąc w kierunku Włók), na wysokości budynku nr 2. Przejazd możliwy będzie lewą jezdnią ul. Złotej.

Drugi odcinek dotyczy zamknięcia prawego pasa ul. Złotej, na wysokości ciepłowni. Ruch samochodowy poprowadzony zostanie lewym pasem.

Trzeci odcinek dotyczy lewego pasa jezdni na wysokości ogrodów działkowych. Tutaj ruch poprowadzony zostanie prawą stroną jezdni. Dojazd do ul. Złotej będzie możliwy od ul. Kasztanowej. Z ul. Akacjowej do ul. Złotej dojedziemy ul. Bukową.

Zamiany w organizacji ruchu zaplanowano w taki sposób, aby droga była przejezdna w czasie wykonywania prac.inf. mat.pras. / UM Dziwerżoniów

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content