Dzień Odnowy Duchowej Mężczyzn „24h dla Pana”

Mężczyźni św. Józefa we Wrocławiu zapraszają panów na kolejne wydarzenie z cyklu „24h dla Pana”, które tym razem 15-16 maja 2020 w kościele pw. Świętej Rodziny przy ul. Monte Cassino 68 we Wrocławiu.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami w spotkaniu może wziąć udział maksymalnie 50 osób. Chętni proszeni są o dokonanie zapisów na stronie internetowej wspólnoty.

Konferencję pt. „Praktyka medytacji” poprowadzi: O. Włodzimierz Andrzej Zatorski OSB polski benedyktyn, w latach 2005–2009 przeor Klasztoru Benedyktynów w Tyńcu.Twórca i wieloletni dyrektor Wydawnictwa Benedyktynów. Publicysta, autor książek o tematyce religijnej, w tym 6 tomów rozważań na każdy dzień roku.

„24h dla Pana” to doskonała okazja, aby oderwać się od pandemicznego zamieszania, zajrzeć w głąb siebie, skupić na tym co ważne i przeżyć ten czas w jedności z Jezusem Chrystusem.  Ostatnie tygodnie to trudny okres dla każdej osoby wierzącej. Lęki, niepokoje, zamieszanie w życiu codziennym i zawodowym wpływają na relacje z bliskimi a przede wszystkim z Panem Bogiem. „Medytować to znaczy być obecnym, ale przed Bogiem” (Romana Guardini). To również bardzo ważny wysiłek duchowy, bo na drodze do medytacji napotyka się wielkie wewnętrzne trudności. Każda pokonana przeszkoda do krok w kierunku Dobra. A dobrze przeżyty czas na medytacji, to olbrzymi dar, który wzmocni męża, ojca, syna w każdym dniu jego życia.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content