#GramyDlaPrzylądka – artyści zagrają online dla chorych dzieci

fot. Radio Rodzina

Opieka Grupa Veritas wraz z Fundacją „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” oraz Fundacją „Veritas”, organizuje koncert online #GramyDlaPrzylądka, podczas którego zbierane będą fundusze, które wesprą leczenie dzieci chorych na raka, małych pacjentów Kliniki Przylądek Nadziei.

Organizatorzy koncertu przekażą 1 zł za każdą osobę, która będzie oglądać koncert online. W koncercie weźmie udział wiele muzycznych gwiazd. Wystąpią m.in. Ewa Farna, Magda Steczkowska, Iwona Węgrowska i wiele innych.

Mówi Paweł Zabilski z Veritas Group

Kiedy nasi przyjaciele z Grupy Veritas uchylili nam rąbka tajemnicy, jakąż to niespodziankę szykują dla dzieci z Przylądka Nadziei, początkowo pomyśleliśmy sobie: „Super pomysł, warto spróbować. Może wyjdzie z tego coś fajnego”. Później, kiedy lista wykonawców na plakacie rosła, jak na drożdżach, to my z niedowierzania łapaliśmy się za głowy

– wyjaśnia Bartłomiej Dwornik z Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.

W koncercie, który odbędzie się w najbliższą sobotę 9 maja o godz. 19:00, weźmie udział ponad 15 artystów, m.in. Ewa Farna, Alicja Janosz, Kasia Popowska, Michał Grobelny czy Aleksandra Nizio.

Koncert będzie transmitowany na fanpage’u Grupy Veritas. Na portalu siepomaga.pl została również utworzona zbiórka #GramyDlaPrzylądka.

Radio Rodzina jest patronem medialnym koncertu.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content