Pokaż swoją pasję i promuj Dzierżoniów

mat.pras.

Talenty sportowe, muzyczne, literackie, graficzne, czy wyprawy podróżnicze mieszkańców wspierało już finansowo miasto w ramach programu Dzierżoniów Pełen Pasji. Czym w tym roku zaskoczą nas mieszkańcy Dzierżoniowa? Zgłoszenia przyjmowane są do 22 marca.

Wszystkich dzierżoniowian mających nietypowe hobby, chcących spełnić nietuzinkowe marzenie, oddać się swojej pasji, zapraszamy do składania wniosków o wsparcie finansowe miasta w zamian za jego promocję. Jest szansa, że to właśnie Twoje przedsięwzięcie dofinansujemy w tym roku.

Minione lata pokazały, jak wiele energii, niesamowitych pomysłów i ciekawych pasji mają mieszkańcy. Wspinają się na najwyższe szczyty, eksplorują jaskinie, biorą udział w maratonach na morderczych wręcz dystansach, fotografują, narywają filmy, uprawiają ekstremalne sporty, muzykują, piszą książki, tańczą, tworzą artystyczne dzieła dużego formatu.

Jesteśmy ciekawi tegorocznych propozycji. Wystarczy do 22 marca złożyć wniosek z opisem działania wraz z informacją o jego planowanych kosztach, w tym o wysokości wkładu własnego wnioskodawcy (rzeczowym i finansowym). Pod uwagę brane będą wymiar promocyjny, wielkość wnioskowanego dofinansowania w stosunku do ogólnych kosztów projektu, liczba uczestników projektu, pomysł i miejsce zamieszkania wnioskodawcy (może to być nie tylko miasto Dzierżoniów, ale cały powiat – warunkiem jest powiązanie wnioskodawcy z miastem, np. miejsce pracy lub nauki).

Mieszkańców pełnych pasji chcących rozwinąć swoje skrzydła i promować Dzierżoniów w Polsce i poza jej granicami zapraszamy do kontaktu z biurem promocji osobiście (Rynek 1), telefonicznie pod numerami 74-645-08-18 lub 535-111-896 oraz mailowo promocja@um.dzierzoniow.pl.

inf. mat.pras. / UM Dzierżoniów

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content