Sky Bowling – rozrywka na najwyższym poziomie

fot. Radio Rodzina

Rodzinne spędzanie wolnego czasu najprzyjemniejsze jest wtedy, gdy w zabawę mogą zaangażować się wszyscy. Przykładem wspólnej aktywności może być bowling.

Sky Bowling to miejsce gdzie w kręgle grają wszyscy – począwszy od profesjonalistów do ludzi chcących zwyczajnie troszkę się rozerwać.

Mówił Tomasz Janicki wiceprezes Polskiego Związku Kręglarskiego.

Zasady gry w bowling są bardzo proste. Podczas rozgrywki chodzi o to, by w trakcie 10 ramek strącić, w trakcie maksymalnie dwóch rzutów, jak największą ilość pinów. Najlepiej gdy zbijemy wszystkie piny za jednym rzutem – jednak nie jest to takie proste.

Zdarza się, że osoby które pierwszy raz przychodzą na bowling, wątpią w to, że mają tyle siły by dorzucić kule do pinów – to zdecydowanie błędne myślenie.

Aby być precyzyjnym należy dokładnie dopasować, obuwie i kule, co nie jest wcale takie banalne, dla przykładu: profesjonalni gracze korzystają z prywatnego sprzętu m.in. własnych kul, o odwiertach na palce przygotowanych tylko pod dłoń właściciela. Waga kul również gra tutaj dużą rolę: cięższą kulę należy wybrać do pierwszego rzutu, a do dobicia w drugim (w przypadku gdyby po pierwszym jeszcze zostały kręgle) należy wybrać lżejszą kulę do precyzyjniejszego rzutu.

Oczywiście kiedy zdecydujemy się zagrać w bowling, na miejscu dostaniemy wszystko co jest nam potrzebne do gry. Najmłodsi mogą liczyć nawet na specjalne „zjeżdżalnie”.

Rodzinne zaproszenia na zabawę w Sky Bowling rozdajemy w naszym porannym programie w każdy piątek lutego. Zapraszamy do zabawy! 

www.skybowling.pl

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content