Jak spędzić ferie we Wrocławiu? [ATRAKCJE, ZAJĘCIA]

fot. pixabay.com

10 lutego rozpoczynają się ferie zimowe dla uczniów z województwa dolnośląskiego, mazowieckiego, zachodniopomorskiego i opolskiego. Podpowiadamy, co w tym czasie będzie działo się we Wrocławiu.

Uczniowie z Dolnego Śląska są jednymi z pierwszych, którzy rozpoczynają ferie. Wolne potrwa do 23 lutego. W tym czasie wielu skorzysta z wyjazdu na narty, półkolonie lub będzie odwiedzać rodzinę.

We Wrocławiu przygotowano bogatą ofertę edukacyjno-warsztatową dla różnych grup wiekowych. Poniżej przedstawiamy miejsca, które warto odwiedzić.

AQUAFERIE 2020: Wrocławski Aquapark organizuje tropikalne ferie dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Pod okiem animatorów i instruktorów pływania w wodzie można spędzić nawet 5 dni w tygodniu [program].

DZIECIAKI W KOSMOSIE: CK Zamek w Leśnicy prowadzi warsztaty dla dzieci w wieku 7-12 lat. W programie: zajęcia naukowe, tworzenie ruchomej galaktyki, wycieczka do planetarium czy rysowanie ze słuchu. Zapewnione wyżywienie [program].

FERIE WE WROCŁAWSKIM TEATRZE LALEK: Teatr zaprasza rodziców z dziećmi na trzy spektakle: „Motyl”, „Burza” oraz „Czarodziejski flet”. Osią wystąpień będą baśnie i piękna muzyka. Pierwsze przedstawienia już w najbliższy weekend [program].

TURNIEJ PIŁKARSKI O PUCHAR WROCŁAWIA: Tym razem Młodzieżowe Centrum Sportu zaprasza uczestników aż siedmiu kategorii wiekowych. Mecze będą odbywać się w hali „Parkowa”przy ul. Parkowej 14. Zawodnicy i zawodniczki otrzymają wejściówki na mecz piłkarskiej Ekstraklasy [program].

FERIE W HYDROPOLIS: 5-dniowa przygoda z ekologią, zabawą i wypoczynkiem. Centrum wiedzy o wodzie przygotowało półkolonie dla uczniów w wieku 7-12 lat. Zbiórka od poniedziałku do piątku między godz. 7.30 a 8.00, od godz. 16.30 będzie można odbierać dzieci [program].

PÓŁKOLONIA ROLKARSKA NA STADIONIE WROCŁAW: „Wrocław Rolkuje” zaprasza na dzieci w wieku 5-16 lat na rolkowy turnus. Grupy będą uczyć się jazdy od podstaw, skręcania, pracy nad balansem, jak również podstaw freestyle slalom i jazdy z przeszkodami [program].

FERIE W ZOO: Spacery z opiekunami zwierząt, zwiedzanie pod okiem edukatorów, poznawanie ekosystemów całego świata. Codziennie o 11:10. Seria „Egzotyczne spotkania” cieszy się dużym zainteresowaniem. Bilety do kupienia w Punkcie Obsługi Klienta [program].

FERIE W MUZEUM PANA TADEUSZA: Karnawałowe kostiumy, tajemnice kamienicy pod Złotym Słońcem, tworzenie własnych planszówek czy tworzenie portretów. Wstęp bezpłatny, czas trwania zajęć to 120 minut [program].

ZIMA Z NAUKĄ W CBK FAMA: Oferta dla dzieci w wieku 7-12 lat. W programie półkolonii m.in. pokazy filmowe, zajęcia z robotami, warsztaty plastyczne i ruchowe. Uczestnikom zapewniony będzie ciepły posiłek [program].


Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content