Zmiana organizacji ruchu na ul. Osobowickiej

mat. pras. FB - Wrocławskie Inwestycje

W nocy z 17 na 18 stycznia wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu na ulicy Osobowickiej we Wrocławiu.

Objazd dla ruchu pojazdów ulicami Krotoszyńską, Jarocińską- jednokierunkową do pl. Wyzwolenia oraz od pl. Wyzwolenia przez ul. Ostrzeszowską – jednokierunkowa, ul. Krotoszyńska do ul. Osobowickiej na wysokości pętli tramwajowej.

Na całej długości objazdu nie będzie możliwości parkowania na ulicach, którymi prowadzony będzie objazd. Ulice Krotoszyńska, Jarocińska i Ostrzeszowska wyposażone są w progi zwalniające, teraz zostaną zlikwidowane. Ulicami Krotoszyńską –Jarocińska-Ostrzeszowską poprowadzony będzie również ruch autobusów komunikacji publicznej, na których zaprojektowano tymczasowe przystanki autobusowe.

Planowane jest wprowadzenie zmiany trasy linii autobusowej 118, 140 i kursów nocnych linii 257.

Autobusy jadące w kierunku Rędzina lub pętli przy ulicy Ślazowej zostaną skierowane objazdem od ul. Osobowickiej na wysokości pętli tramwajowej przez ul. Krotoszyńską i Jarocińską do placu Wyzwolenia. W kierunku przeciwnym autobusy pojadą objazdem od placu Wyzwolenia przez ulicę Ostrzeszowską i Krotoszyńską do ulicy Osobowickiej.

Na wysokości pętli tramwajowej „Osobowice”, przy ulicy Krotoszyńskiej zostaną uruchomione tymczasowe przystanki autobusowe dla autobusów linii 118, 140 i 257.

inf. pras. wrocławskie inwestycje

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content