Oleśnica wspiera weteranów i duże rodziny

fot. Radio Rodzina

W Oleśnicy duże rodziny i weterani mogą liczyć na ulgi w korzystaniu z ofert miejskich instytucji, ośrodków kultury, sportu i rekreacji, a także ulg przyznawanych przez przedsiębiorców.

Rusza program “Oleśnica Weteranom”, w ramach którego powstanie Oleśnicka Karta Weterana. Mówi Jan Bronś, burmistrz Oleśnicy.

Program „Oleśnicka Karta Dużej Rodziny” adresowany jest do rodzin wielodzietnych, zamieszkujących na terenie miasta Oleśnicy, mających na utrzymaniu co najmniej troje dzieci.

Pani Agnieszka Kłak z rodziną z satysfakcją korzysta zarówno z Oleśnickiej Karty Dużej Rodziny jak i Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny.

Zachęcamy kolejne firmy do przystąpienia do programu – dodaje Jan Bronś, burmistrz Oleśnicy.

Do programu „Oleśnickiej Karty Dużej Rodziny” przystąpiło 21 Partnerów, m.in. Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny ATOL, Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki.

Mówi Adam Hrehorowicz, prezes Oleśnickiego Kompleksu Rekreacyjnego ATOL.

Partnerami programu są także prywatne przedsiębiorstwa:

Wnioski o przyznanie Karty Dużej Rodziny i Oleśnickiej Karty Weterana są dostępne na stronie internetowej MOPS: mopsolesnica.gov.pl oraz można je pobierać i składać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej – ul. Kilińskiego 2, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:30 do 15:30.

Katalog partnerów Oleśnickiej Karty Weterana będzie publikowany na stronie internetowej: olesnica.pl i mops.gov.pl

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content