KFC Gwardia wspiera WOŚP!

fot. Radio Rodzina

Wrocławski klub od kilku lat włącza się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Nie inaczej jest w tym roku. Na aukcję trafiły wyjątkowe przedmioty i… przeżycia.

KFC Gwardia Wrocław to klub, który bardzo często angażuje się w akcje społeczno-charytatywne. M.in. w listopadzie był udział w kampanii Movember, w grudniu wsparcie fundacji Cancer Fighters w pomocy najmłodszym. Styczeń to natomiast czas WOŚP.

Klub ze stolicy Dolnego Śląska przygotował kilka aukcji charytatywnych na Allegro, z których dochód zostanie przeznaczony na fundację. Do wygrania jest profesjonalny trening z trenerem Krzysztofem Janczakiem na siłowni lub z całą drużyną na hali. Każdy będzie mógł się przekonać, jak wygląda trening i przygotowanie do meczu profesjonalnego siatkarza.

Można też wylicytować ekskluzywną kolację z przedstawicielem klubu (zawodnikiem, członkiem sztabu trenerskiego bądź zarządu). Co czyni tę aukcję wyjątkową, jest fakt, że zwycięzca będzie mógł sam wybrać, z kim chce spędzić kilka godzin przy dobrym jedzeniu i jeszcze lepszych opowieściach.

Do wylicytowania jest jeszcze zestaw kibica, w którego skład wchodzi gymbag, bluza, spodnie, koszulka z autografami i wspólny kalendarz KFC Gwardii i Ślęzy na rok 2020 oraz piłka z podpisami zawodników i sztabu trenerskiego oprawiona w specjalnie przygotowaną do tego gablotę z wygrawerowanym napisem potwierdzającym udział w aukcji WOŚP.

Dodatkowo dochód ze sprzedaży biletów z najbliższego meczu zostanie w całości przeznaczony na rzecz WOŚP, a po trybunach będą krążyli wolontariusze z puszkami. Kolejny pojedynek w Hali Orbita już w najbliższą niedzielę (12.01). Przeciwnikiem wrocławian będzie UKS Mickiewicz Kluczbork. Warto przyjść i pomóc potrzebującym!

(mat.pras.)

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content