Co nowego w Hali Stulecia?

fot. Radio Rodzina

Kiedy większość z nas ogarnia gorączka przedświątecznych zakupów, Hala Stulecia przypomina, że są tacy, którzy potrzebują pomocy i wsparcia. Najmłodszych zaś już teraz zaprasza na niezwykłą, kosmiczną przygodę w ramach ferii zimowych.

Hala nie marnuje… i obdarowuje

Większość z nas ma w swojej szafie spory zapas ubrań, co niestety nie oznacza, że wszystkich ich używamy. Nawet jeżeli staramy się robić przemyślane zakupy, zawsze znajdzie się rzecz, której nie ubraliśmy przynajmniej od roku. Hala Stulecia, konsekwentnie realizując program Zero Waste, zorganizowała wśród swoich pracowników zbiórkę odzieży, zachęcając tym samym do dzielenia się z najbardziej potrzebującymi. Świąteczną pomocą obdarowani zostaną rezydenci Noclegowni św. Brata Alberta dla Bezdomnych Mężczyzn (potrzebna jest m.in. odzież męska, obuwie, koce, ręczniki i pościel) oraz podopieczni Fundacji Evangelium Vitae, dla których zbierana jest odzież i akcesoria dla niemowląt. Akcja potrwa do 20 grudnia. Wszystkie zgromadzone dary zostaną przekazane wyznaczonym placówkom jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.

Kosmiczne ferie zimowe z robotami

Właśnie ruszyły zapisy na zimowe półkolonie w Hali Stulecia, które rozpoczynają się 10 lutego i potrwają przez pierwszy tydzień ferii, do 14 lutego włącznie. Tym razem uczestników czeka niezwykła, pięciodniowa kosmiczna przygoda i to w towarzystwie robotów i ozobotów. W trakcie zajęć Mali Architekci dowiedzą się, kto skonstruował pierwszego robota, jak duży jest kosmos, co wspólnego mają ze sobą robot, architekt i przestrzeń kosmiczna oraz co to jest ozobot i jak można się z nim porozumieć. Półkolonie odbywać się będą codziennie od 7:30 do 17:00. Adresowane są do dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Hala Stulecia zapewnia opiekę doświadczonych animatorek, cztery posiłki dziennie oraz ubezpieczenie NWW. Warto skorzystać z oferty już teraz, gdyż do końca grudnia trwa promocja cenowa a ilość miejsc na zajęcia jest ograniczona (rezerwacja: http://centrumpoznawcze.pl/wydarzenie/polkolonie-zimowe-2020/).

(mat.pras.)

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content