“Świdnicka Kolęda” w bibliotece

mat. biblioteki w Świdnicy

Co roku różne instytucje w mieście włączają się przygotowanie “Świdnickiej Kolędy”. Również Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała ofertę na grudniowe dni. Początek “Świdnickiej Kolędy” w bibliotece już 6 grudnia. W programie m. in. kiermasz i świąteczne kino. Na niektóre wydarzenia ilość miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązują wcześniejsze zapisy. 

Przygotowano zajęcia dla najmłodszych czytelników i dla seniorów – wskazała Marta Wojciechowska Kierownik Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci i Młodzieży:

Przygotowano również zajęcia dla całych rodzin:

W bibliotece odbędzie się również kiermasz, gdzie za symboliczną kwotę  będzie można nabyć książki – dodała Marta Wojciechowska :

W ramach “Świdnickiej Kolędy” odbędzie się m. in. Jarmark Bożonarodzeniowy. Od 13 do 22 grudnia na czterdziestu stoiskach, w drewnianych straganach wystawienniczych, świdniczanie będą mieli okazje kupić między innymi: ekoprzetwory, ceramikę i biżuterię. Atrakcją dla najmłodszych będą w tym roku czyli ślizgi na pontonach. Więcej informacji na stronie www.swidnickakoleda.pl

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content