Otwarto nowy plac zabaw przy ul. Jesionowej

fot. Radio Rodzina

Na ul. Jesionowej we Wrocławiu otwarto nowy plac zabaw dla najmłodszych dzieci. Obiekt zasponsorowała NIVEA, dzięki licznym głosom mieszkańców. Prace koordynował Zarząd Zieleni Miejskiej, a mieszkańcy już mogą w pełni korzystają z nowej atrakcji.

Projekt na plac zabaw, który powstał przy ulicy Jesionowej we Wrocławiu, został zgłoszony przez Zarząd Zieleni Miejskiej do konkursu NIVEA „Podwórko Talentów Nivea 2019”. Inicjatorem tego pomysłu była Rada Osiedla Tarnogaj, która od samego początku mocno promowała to zadanie, m.in. roznosząc ulotki okolicznym mieszkańcom, czy informując o tym wydarzeniu w trakcie licznych lokalnych imprez i spotkań. Wspomniany konkurs toczył się w trzech kategoriach – do 20 tysięcy mieszkańców, od 20 do 60 tysięcy mieszkańców oraz powyżej 60 tysięcy mieszkańców.


Warto zaznaczyć, że projekt na nowy plac zabaw przy ulicy Jesionowej we Wrocławiu w trakcie konkursu, który trwał od 4 lutego 2019 do 20 czerwca 2019 roku zebrał niesamowitą liczbę 31 541 głosów.
Uroczysta inauguracja działalności nowego placu zabaw przy ulicy Jesionowej na wrocławskim Tarnogaju z udziałem kilkudziesięciu rodziców i ich pociech odbyła się ostatniego dnia listopada.

źródło: www.wroclaw.pl

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content