KONKURS! Bilety na koncert piosenek Leonarda Cohena

mat.pras

W dzisiejszym Poranku Radia Rodzina mamy dla Was podwójne za zaproszenia na koncert ,,Cohen i kobiety” – 9 grudnia w Narodowym Forum Muzyki.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS na numer 71 601 o treści RODZINA z dopiskiem COHEN. Koszt to 1 zł + VAT.

Każdy z koncertów ,,Cohen i kobiety” to niemal magiczne spotkanie z nastrojową i niepowtarzalną piosenką Leonarda Cohena, który stworzył swój własny, niepodrabialny styl i klimat. Doskonale odnajdują się w nim gwiazdy i wspaniałe wokalistki: Anita Lipnicka, Natalia Kukulska, Daria Zawiałow, Grażyna Łobaszewska, Julia Pietrucha, Barbara Wrońska, Matylda Damięcka i Paulina Przybysz. Każda z nich utworom Cohena daje coś z siebie, co w połączeniu z tekstami w przekładzie Macieja Zembatego i nieoczywistymi aranżacjami Leszka Biolika urzeka już przy pierwszym zetknięciu. Klimatu dopełniają wizualizacje i grafiki Matyldy Damięckiej.    

To doskonała okazja by jeszcze raz spotkać się z jego muzyką i przebojami taki jak: „In My Secret Life”, „Suzanne” czy „Dance Me To The End Of Love” w niezwykłym towarzystwie kobiet, gwiazd polskiej sceny muzycznej. We Wrocławiu wydarzenie będzie się 9 grudnia w Narodowym Forum Muzyki.

info: materiały prasowe

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content