Zostań testerem gier planszowych!

fot. Radio Rodzina

Każdy kto uwielbia zdrową rywalizację, chętnie podejmuje nowe wyzwania, a w wolnym czasie gra w gry analogowe może zostać testerem najnowszych planszówek i łamigłówek. Wydawca nowych serii gier ogłasza rekrutację na testera. Mnóstwo świetnej zabawy – na wyciągnięcie ręki.

Rekrutacja na oficjalnego testera najnowszych gier planszowych i łamigłówek Empiku właśnie się rozpoczęła. Nabór trwa od 29 listopada do 10 grudnia. Wydawca szuka 150 osób, które podejmą wyzwanie i rozegrają testowe partie z rodziną lub przyjaciółmi. Wystarczy wysłać wiadomość na adres: gramy@empik.com zawierającą podstawowe dane: imię i nazwisko, numer kontaktowy oraz minimum jeden link np. do strony internetowej bądź profilu w mediach społecznościowych, na którym pojawi się recenzja gry. Zgłoszenie jest bezpłatne. Testerem może zostać każdy, kto pasjonuje się grami analogowymi oraz prowadzi publiczny profil na jednym z kanałów społecznościowych (Instagram, Facebook), gdzie dzieli się pasją do rozrywki bez prądu.

Do udziału w rekrutacji na testera zaproszone są także osoby prowadzące blogi poświęcone łamigłówkom i planszówkom oraz innym sposobom na
ciekawe, wartościowe spędzanie wolnego czasu.

(mat.pras.)

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content