Dołącz do Mikołajkowej Drużyny Radia Rodzina!

fot. Radio Rodzina

Wygląda na to, że św. Mikołajowi bardzo spodobało się w naszym radiu. Po ubiegłorocznej wizycie zapowiedział, że i w tym roku możemy liczyć na jego obecność!

6 grudnia w Radiu Rodzina program poprowadzą dzieci. Chcemy stworzyć Mikołajkową Drużynę, która wesprze naszych prowadzących w przedstawianiu informacji, pogody, zapowiadaniu audycji i obsłudze studia nagrań.

Jeśli Twoje dziecko chce przeżyć fantastyczną przygodę, zgłoś je do naszej Drużyny! Wystarczy zadzwonić do naszego studia pod nr telefonu 71 322 20 22 lub wysłać wiadomość mailową na adres reporter@radiorodzina.pl. W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko i wiek dziecka/dzieci oraz godzinę, w jakiej chciałoby brać udział w naszej zabawie.

Mikołajki w Radiu Rodzina potrwają od 10:00 do 17:00, każdy z uczestników będzie miał godzinę, by poznać pracę radia od kulis.

Dlaczego warto do nas dołączyć? Zapewniamy świetną zabawę połączoną z dawką wiedzy o pracy w radiu, spotkanie ze św. Mikołajem, prezenty, niespodzianki i słodkości. A dla dorosłych pyszną kawę i ciacho 🙂

Zapisy do 4 grudnia lub do wyczerpania miejsc.

Do zobaczenia!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl