Wrocław Games Fest 2019 – planszowe święto w stolicy Dolnego Śląska!

Facebook: Stowarzyszenie Druga Runda

Już 30 listopada, rozpocznie się IX edycja Międzynarodowego Festiwalu Gier Planszowych i jak co
roku odkryje przed swoimi gośćmi niesamowity świat nowoczesnych „planszówek”!

Co tym razem przygotowali dla nas organizatorzy? Już tradycyjnie największą w Polsce wypożyczalnie gier planszowych z ponad 1 600 różnych tytułów! Będą nowości wydawnicze z Polski i ze świata, nie
zabraknie turniejów, ze stosami nagród do wygrania.

Wbrew panującej opinii, gry planszowe to już nie zabawa wyłącznie dla dzieci. Rozrywkę znajdą tutaj młodzi oraz dorośli, studenci i seniorzy – wszyscy bez żadnych ograniczeń. Tutaj liczy się nie tylko sportowa, zacięta rywalizacja, ale także doskonała zabawa w gronie najbliższych nam osób. Jeżeli do tej pory nie spotkaliście się z nowoczesnymi planszówkami, nie musicie się obawiać. Na miejscu będą czekali na Was animatorzy, którzy z chęcią wytłumaczą tajniki zasad. Dla osób doświadczonych w planszowym świecie do dyspozycji będą najnowsze światowe premiery i z pewnością wiele gier, które już niebawem zostaną wydane w naszym rodzimym języku.

O grach planszowych oraz o Wrocław Games Fest 2019 rozmawialiśmy z Maciejem Smiataczem ze Stowarzyszenia Druga Runda

IX edycja Międzynarodowego Festiwalu Gier Planszowych – WROCŁAW GAMES FEST 2019 odbędzie się 30 listopada – 1 grudnia 2019 w Hali Sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, ul.
Chełmońskiego 43, WSTĘP WOLNY!Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content