Minieuroland – jedyne takie „Mikołajki”!

fot. Radio Rodzina

Podróż pociągiem Elf Express, wizyta w Fabryce Prezentów i oczywiście spotkanie ze Świętym Mikołajem – by przeżyć te niesamowite przygody wcale nie trzeba wyjechać do dalekiej Laponii. To wszystko czeka na Was w Minieurolandzie w Kłodzku.

Wszystkie dzieci przybyłe na spotkanie ze Świętym Mikołajem przywita Renifer Rudolf, który na początek zaprosi gości na wyjątkowy spektakl kukiełkowy pt. „Marzenia senne Jasia”.

Bohaterem głównym inscenizacji będzie Jaś – niegrzeczny chłopiec, a jedna noc zmieni dotychczasowe życie. Urwis zamieni się w przykład do naśladowania i zabierze przybyłych gości w podróż przez swoje senne marzenia, które prowadzić będą aż do mikołajowej Fabryki Świątecznych Prezentów.

Zobaczcie film i poczujcie wyjątkową mikołajkową atmosferę!

Z domu Jasia goście wybiorą się na dworzec kolejowy, po drodze przechodząc przez tajemniczą uliczkę. Na dworcowym peronie na dzieci będzie już na czekać Elf Express, czyli pociąg, którym zabiorą się do Krainy
Świętego Mikołaja. Nie będzie to jednak zwyczajna podróż. Z okien pociągu będą widoczne malownicze krajobrazy oraz poczynania Elfów – pracowników Świętego Mikołaja. Całą wyprawę będzie nadzorować konduktor, który sprawdzi bilety i wskaże miejsca w pociągu pasażerom.

Gdy wszyscy dotrą już Elf Expressem do zaśnieżonej Laponii, w przewodników wycieczki wcielą się pomocnicy Mikołaja. Elf Guzdrała oprowadzi gości po Fabryce Świątecznych Prezentów i pokaże, jak wygląda
ciężka praca związana z przygotowywaniem prezentów dla wszystkich grzecznych dzieci. Pokaże także, ile listów przychodzi każdego roku do Świętego Mikołaja.

Po wizycie w Fabryce Świątecznych Prezentów, nasi goście zaszczycą wizytą Świętego Mikołaja w jego własnym domu. Brodaty darczyńca ciepło przywita wszystkich, rozdając im prezenty. Ale to nie koniec atrakcji. Mikołaj zabierze dzieci swoimi saniami w podróż dookoła świata.

Na koniec zorganizowane grupy dzieci zostaną zaproszone do sąsiedniego budynku, gdzie czeka na nie poczęstunek. Po nim do ich dyspozycji będzie sala zabaw, w której będą mogły po raz pierwszy wypróbować otrzymane prezenty. W tym miejscu kończy się również program naszej zabawy.

„Mikołajki” w Minieurolandzie trwają od 25 listopada do 31 grudnia, jednorazowa wizyta w krainie Świętego Mikołaja to aż 2,5 godziny atrakcji.

mat. pras.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content