WROCŁAWSKIE SPOTKANIE WYMIANY KULTUROWEJ

fot. Radio Rodzina

W kalendarzu kulturalnych wydarzeń naszego miasta pojawiła się wyjątkowa pozycja: WROCŁAWSKIE SPOTKANIE WYMIANY KULTUROWEJ z okazji 30-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych między Polską a Koreą.

W dniach 16-17 listopada we wrocławskim Ratuszu odbędą się ciekawe wykłady i warsztaty, przybliżające Polakom elementy kultury koreańskiej i odwrotnie.

W sobotnim programie znajdą się min. wystąpienia  dotyczące koreańskiej kuchni, pokazy taekwondo, zajęcia z kaligrafii i tradycyjne gry. Będzie można również przymierzyć hanbok (koreański strój ludowy) oraz zakupić oryginalne koreańskie kosmetyki i produkty spożywcze.

W niedzielę program obejmie tematy dotyczące kultury polskiej: występ taneczny w strojach ludowych, warsztaty malowania ceramiki i pierniczków oraz robienia wycinanek regionalnych.

WROCŁAWSKIE SPOTKANIE WYMIANY KULTUROWEJ to wyjątkowa okazja do prezentacji elementów kultury koreańskiej przez dynamicznie rosnącą na Dolnym Śląsku koreańską społeczność, a także szansa na zainteresowanie Koreańczyków polską kulturą.

WSTĘP WOLNY

*rejestracja pod adresem: 30.KOR.POL@euro-m.pl

Współorganizatorem całego wydarzenia jest wrocławska agencja eventowa Euro M.

Link to wydarzenia na FB pod nazwą Polska-Korea 30 lat razem https://www.facebook.com/events/513856122745165/?notif_t=plan_user_associated&notif_id=1572995707241116

mat.pras.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content