Zapisy internetowe na Wrocławski Bieg Niepodległości

fot. mat. pras.

Już tylko 7 dni pozostało wszystkim chętnym, którzy chcieliby zapisać się do udziału we Wrocławskim Biegu Niepodległości za pomocą internetowego formularza. Ta opcja zgłoszeń zostanie wyłączona 1 listopada.
Wrocławski Bieg Niepodległości to nowa propozycja wśród wrocławskich imprez biegowych.

W tym roku po raz pierwszy w stolicy Dolnego Śląska uczestnicy będą mogli pobiec w samym centrum miasta, łącząc w ten sposób radosne celebrowanie z uhonorowaniem najważniejszych epizodów historii Rzeczypospolitej. Biegacze wyruszą z Rynku o godzinie 17, po czym przemierzą dziesięciokilometrową trasę w centrum miasta, by wrócić na linię mety, położoną nieopodal startu.

Przy trasie, średnio co 2 kilometry, znajdą się punkty z atrakcjami dodatkowymi biegu: inscenizacjami historycznymi, spotkaniami edukacyjnymi, chórem wykonującym patriotyczne pieśni oraz wystawą fotografii z przeszłości. Dzięki temu, nie tylko sami zawodnicy, ale i mieszkańcy będą mogli włączyć się aktywnie w uhonorowanie 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wzór koszulek, medali oraz trasę Wrocławskiego Biegu Niepodległości można znaleźć na stronie organizatora: https://www.wroclawmaraton.pl/aktualnosci/aktualno%C5%9Bci/koszulka,-medal-i-trasa-wroc%C5%82awskiego-biegu-niepodleg%C5%82o%C5%9Bci.html

mat. pras./dd

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content