Radio Rodzina kończy 26 lat!

fot. Radio Rodzina

Czy wiecie, że… 16 października obchodzimy 26. urodziny?  Z tej okazji część naszej ekipy ma plan urwania się z redakcji i świętowania „na mieście”, a poruszać się po nim będziemy linią nr 23. Startujemy na placu Jana Pawła II ok. 9:00, będziemy wyposażeni w słodkości, nie zabraknie też fantastycznych rozmówców. Naszą wycieczkę skończymy ok. 15:00, kto do nas dołączy? 

Czego Radiu Rodzina życzy Paweł Rańda, wioślarski wicemistrz olimpijski z Pekinu, obecnie wiceprezes Aquaparku we Wrocławiu? I czy udzielał już wywiadu w tak nietypowym miejscu jak tramwaj?

Spotkaliśmy słuchacza Michała, który w drodze do pracy specjalnie wybrał nasz wyjątkowy tramwaj.

Ks. Bartłomiej Kot jedzie naszym tramwajem prosto do studia Radia Rodzina na audycję „Dziś w Kościele” o godz. 13.10. Rozmawiać będziemy o klasie filozoficznej w Duszpasterstwie Akademickim „Maciejówka”.

Podróżując tramwajem spotkaliśmy się z Romanem Potockim, starostą powiatu wrocławskiego, który oprócz życzeń dla Radia Rodzina przekazał dobre wieści uczniom powiatu wrocławskiego.

W MPK Wrocław nie mogło zabraknąć prezesa Krzysztofa Balawejdera. Okazało się, że w tym tygodniu nie tylko my świętujemy urodziny! Całą rozmowę znajdziecie na naszej stronie, tam pogawędka m.in. o mediach społecznościowych i odzieży z motywem MPK!

Czego życzą nam Wrocławianie?

My urodziny, a Caritas Archidiecezji Wrocławskiej świętuje imieniny! Życzymy więc, by pracownicy Caritas doświadczali tyle samo dobra, ile dają innym. I wraz z Pawłem Trawką, rzecznikiem Caritas, pozdrawiamy z naszego tramwajowego studia! 

Fot. Michał Jasłowski

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content