Przed nami finał Ligi Runmageddonu

fot. Runmmageddonu

Koniec sezonu 2019 Runmageddonu zbliża się coraz większymi krokami. Ostatnia w tym roku edycja najpopularniejszego w Polsce cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami została zaplanowana na 19-20 października na Stadionie Wrocław. Trwają zapisy na wydarzenie.

Trwają zapisy

Podczas Runmageddonu na Stadionie Wrocław swój start będzie mógł zaplanować każdy, kto lubi niecodzienne wrażenia i sportowe wyzwania. Dla początkujących fanów ekstremalnego wysiłku przygotowana będzie trasa Intro – 3 kilometry i około 15 przeszkód. Zaawansowani będą mogli sprawdzić się w formule Rekrut i pokonać 6 kilometrów z 30 utrudnieniami.

Powalczyć ze swoimi słabościami będzie też można w formule finałowej, czyli na dystansie 10 kilometrów, naszpikowanym 50 przeszkodami. Młodzież (12-15 lat) będzie mogła sprawdzić się w Runmageddonie Junior (2 km, 15 przeszkód), a dzieci (4-11 lat) w formule Kids o długości 1 kilometra najeżonego 10 przeszkodami. Pierwszy raz we Wrocławiu, w ekstremalnym biegu Family będą mogły wystartować rodziny, w minimum dwuosobowym składzie.

Trasy Runmageddonu

Cześć dystansów zaplanowana będzie wewnątrz Stadionu Wrocław. W sportowym obiekcie startujący przeskakiwać będą dywan z opon, za pomocą rąk i nóg zmierzą się z poręczami wąskimi, sprawdzą też swoją zwinność i kreatywność pokonując „pajęcze” sieci „Wdowy” , a do tego przetestują swoją kondycję kilkukrotnie pokonując schody trybun. Po tym starciu wybiegną na zewnątrz, gdzie czekać na nich będą kolejne siłowe i mentalne wyzwania: przerzucanie opon, bagna, ścianki do wody, jelita czy siatka do czołgania. Przeszkody rozstawione będą w parku, a trasy ekstremalnego biegu poprowadzą uczestników aż do stawu Pilczyckiego.

Liczba przeszkód i rozłożenie tras różnić będą się w zależności od formuły. Trasa Intro 3 kilometrów z 15 przeszkodami, Kids, Junior oraz Family poprowadzone będą głównie na stadionie i terenie do niego przyległym. Startujący w formule Rekrut wybiegną do Parku Pilczyckiego. Zaś uczestnicy Finału Ligi, którzy dotrą aż do Lasu Kuźnickiego.

mat.pras.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content