Śląsk Wrocław – czas na przełamanie!

fb Śląsk Wrocław

4 remisy i 2 porażki – to bilans Śląska Wrocław w ostatnich 6 spotkaniach. O przełamanie w piątkowy wieczór (4 października) łatwo nie będzie. Do Wrocławia przyjeżdża Jagiellonia.

Drużyna z Białegostoku, podobnie, jak wrocławianie, w ostatnich tygodniach nie rozpieszczała swoich kibiców. W lidze podopieczni trenera Ireneusza Mamrota, po raz ostatni wygrali w sierpniu, a z walki o Puchar Polski wyeliminowała ich Cracovia. Mimo tych niepowodzeń, klasę piątkowego rywala, docenia trener Śląska – Vitezslav Lavicka.

Niestety trener Lavicka w dalszym ciągu nie będzie mógł skorzystać z Krzysztofa Mączyńskiego, który na początku sezonu był kluczową postacią w drużynie Śląska.

Kapitan Śląska do gry powinien wrócić po przerwie reprezentacyjnej. Wątpliwy wydaje się także powrót do gry Mateusza Radeckiego, który po urazie wrócił już do treningu z drużyną.

Początek piątkowego spotkania z Jagiellonią o godzinie 20:30. Później ekstraklasowe rozgrywki czeka przerwa na mecze reprezentacji.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!