Złap tramwaj i wygrywaj nagrody!

fot. Maciej Bierć/RR

We wrześniu na wrocławskie ulice wyjechał wyjątkowy, niepowtarzalny, wożący dobre treści tramwaj Radia Rodzina. Mamy dla Was niespodziankę związaną z naszym mknięciem po szynach.

W październiku Radio Rodzina obchodzi kolejne urodziny, gramy dla Was już od 26 lat! Bez Was, naszych wspaniałych słuchaczy, nie moglibyśmy świętować, dlatego przygotowaliśmy prezenty 🙂

Nasz radiowy tramwaj możecie codziennie spotkać we Wrocławiu, każdego dnia porusza się po innej trasie, pojawia się w różnych zakątkach miasta. Zróbcie mu zdjęcie i wyślijcie je do nas, a my spośród nadesłanych fotografii wybierzemy te, które najbardziej nam się podobają, a ich autorów nagrodzimy niespodziankami.

Możemy jednak uchylić rąbka tajemnicy… Nagrody spodobają się kinomaniakom, amatorom książek, dobrej muzyki i, przede wszystkim, tym, którzy lubią spędzać czas z Radiem Rodzina!

Na Wasze zdjęcia czekamy od 1 do 31 października, zwycięzców konkursu ogłosimy na początku listopada. Zdjęcia wysyłajcie na adres konkurs@radiorodzina.pl.

Powodzenia!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content