Gwardia zwycięska w Orbicie

Zwycięstwem siatkarze KFC Gwardii Wrocław przywitali się z halą Orbita, która w sezonie 2019/2020 będzie ich obiektem domowym. W środowy wieczór wrocławianie pokonali 3:1 AZS AGH Kraków w rozgrywkach Krispool 1. ligi siatkarzy.

Mecz zdecydowanie lepiej zaczęli „Gwardziści”, którzy wygrali pierwszą partię 25:20. W drugiej odsłonie rywalizacja zacięta była tylko do połowy seta. W dalszej części spotkania podopieczni Krzysztofa Janczaka odskoczyli swoim rywalom i zwyciężyli 25:19.

W trzecim secie zawodnicy z Krakowa pokazali, że nie zamierzają oddać tego meczu za darmo i zwyciężyli 25:21.

Mówił Łukasz Lubaczewski, przyjmujący KFC Gwardii Wrocław, który został wybrany MVP tego spotkania.

Czwarty set był odzwierciedleniem całego meczu. Żadnej z drużyn nie udało się stworzyć bezpiecznej przewagi i dopiero w końcówce seta siatkarze Gwardii odskoczyli swoim rywalom i wygrali partię 25:22.

Mówił trener KFC Gwardii Wrocław Krzysztof Janczak. Po trzech spotkaniach w rozgrywkach 1 ligi Gwardia ma na swoim koncie 2 zwycięstwa i 1 porażkę. Kolejny mecz wrocławianie zagrają 6 października z drużyną z Kluczborka.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!