Matura, druk 3D i Festiwal Nauki

fot. Radio Rodzina

Chociaż nowy rok akademicki rusza dopiero za dwa tygodnie, to na Politechnice Wrocławskiej już teraz wiele się dzieje. Już jutro (17 września) zapraszamy na Wrocławski Salon Maturzystów, w środę( 18 września) będzie się można dowiedzieć, czy druk 3D to rzeczywiście technologia przyszłości, a w piątek rozpocznie się wielkie święto nauki z matematyką w roli głównej, czyli DFN.

Jak przygotować się do egzaminu dojrzałości? Jakich błędów unikać i czym się kierować przy wyborze studiów? Odpowiedzi na te pytania przyszli maturzyści będą mogli znaleźć  podczas Wrocławskiego Salonu Maturzystów 2019 (17 września w Centrum Kongresowym PWr, bud. D-20).

Wydarzenie potrwa dwa dni, w godzinach od 8.00 do 15.00, a w programie znalazły się m.in. spotkania na temat matury 2020, prezentacje uczelni wyższych, warsztaty motywacyjne czy rozmowy ze specjalistami od planowania kariery.

Salon Maturzystów to cykliczna impreza, która odbywa się w największych miastach akademickich w Polsce. Organizuje ją portal edukacyjny Perspektywy wraz z Okręgowymi Komisjami Egzaminacyjnymi i uczelniami.

Wrocławska edycja od wielu lat odbywa się na PWr. Wstęp jest bezpłatny, jednak na niektóre spotkania obowiązują wcześniejsze zapisy.

Więcej szczegółów na stronie internetowej organizatora. http://www.salonmaturzystow.pl/2019/wroclaw

mat. prasowe

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content