Pantomimą w jesienną chandrę!

fot: mat.pras

Trwają zapisy do Grupy Otwartej na zajęcia w październiku i listopadzie. Dwumiesięczny blok warsztatowy poprowadzą aktorzy Wrocławskiego Teatru Pantomimy – Artur Borkowski i Janek Kochanowski.

Pierwsze warsztaty w nowym sezonie teatralnym odbywały się będą w każdy poniedziałek i czwartek w godz. 17:00-19:00 i zakończą się otwartym pokazem powarsztatowym. Zajęcia październikowe i listopadowe tworzą jeden blok edukacyjny. Nie ma możliwości zapisania się
na tylko na jeden miesiąc. W zajęciach mogą wziąć udział wszyscy chętni, czyli osoby, które stawiają swoje pierwsze kroki w technice pantomimy, jak i ci, którzy mają za sobą doświadczenia teatralne.

Artur Borkowski i Janek Kochanowski zapraszają do poszukiwania nowych historii, odrzucania przyzwyczajeń i wyobrażeń o własnej osobie. Praca przebiegała będzie dwutorowo, osobno z każdym prowadzących. W końcowej fazie projektu efekty obu ścieże zostaną połączone.

Zapisy na zajęcia przyjmuje Piotr Soroka: pio.soroka@gmail.com.
W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, wiek, telefon kontaktowy.
Udział w warsztatach jest bezpłatny, ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zadanie „Akcja: EDUKACJA 3.0” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Dolnego Śląska.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content