W poniedziałek rozpocznie się remont wrocławskiego aquaparku

fot. Radio Rodzina

9 września rusza renowacja basenu z falą na terenie basenów rekreacyjnych we wrocławskim aquaparku. W związku z utrudnieniami park wodny przygotował dla swoich gości promocję cenową.

 -Nasz obiekt ma już ponad 10 lat. Niektóre rzeczy po prostu się zużywają i trzeba je wymienić na nowe dla bezpieczeństwa i komfortu naszych gości. Tym bardziej że za nami jedne z rekordowych pod względem frekwencji wakacji. Nie chcieliśmy zamykać jednej z naszych największych atrakcji w lecie, dlatego właśnie we wrześniu zdecydowaliśmy się na czasowe wyłączenie akurat tego basenu –

mówi Kornel Kempiński, dyrektor ds. Zarządzania Obiektem.


W trakcie remontu ponad 500m2 kafli zostanie skutych i wymienionych na nowe. Remontu doczeka się także mocno eksploatowana wytwornica fali, dzięki której woda w basenie kilkanaście razy dziennie przypomina wzburzone morze. Oczywiście, na czas remontu z niecki zostanie spuszczona woda. Jej objętość to ponad 500m3, czyli tyle, co ok. 1600 wanien pełnych wody.
Zakończenie remontu planowane jest na 1 listopada tego roku.

Promocja cenowa dla klientów

W związku z remontem wrocławski aquapark przygotował dla klientów promocję cenową. Teraz wszystkie bilety całodzienne można nabyć w cenie biletów 2-godzinnych.

– Warto pamiętać, że bilety uprawniają do korzystania ze wszystkich stref aquaparku, więc nawet bez czynnego basenu z falą jest u nas wiele atrakcji. Z wejściówką na cały obiekt można wybrać jedną z czterech stref parku wodnego – basen rekreacyjny, saunarium, siłownię lub basen sportowy

mówi Aneta Rawecka, dyrektor marketingu.


Ceny promocyjnych wejściówek:

  • bilet normalny na cały dzień – 29 zł
  • bilet ulgowy na cały dzień – 24 zł
  • bilet rodzinny na cały dzień: 69 zł

źródło: www.wroclaw.pl

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content