Wrocławskie Serce dla Zwierząt. Wkrótce poznamy laureata

pixabay.com

Miasto po raz czwarty szuka tych, którzy swój czas i środki poświęcają na bezinteresowną pomoc zwierzętom we Wrocławiu. Do 31 sierpnia można było zgłaszać osoby, fundacje, stowarzyszenia, instytucje i inne podmioty, które zdaniem mieszkańców zasługują na wyróżnienie miejskim odznaczeniem Wrocławskie Serce dla Zwierząt. Zwycięzcę poznamy z początkiem października.

Pierwsze Wrocławskie Serce dla Zwierząt – wyróżnienie, które jest wyrazem podziękowania władz miasta i mieszkańców za działalność na rzecz zwierząt, za misję ich ratowania – zostało wręczone w roku 2016. Kolejne tabliczki z nazwami laureatów na trybunie głównej torów wyścigów konnych na Partynicach pojawiały się w następnych latach zawsze w październiku – miesiącu dobroci dla zwierząt.

– mówiła Barbara Borzymowska z Wrocławskiego Centrum Przyjaznych Relacji Ludzie-Zwierzęta

W tej akcji nie chodzi o nabijanie popularności komukolwiek, a o pokazanie często tych „bezimiennych”, którym zależy na poprawie bytu zwierzaków. To nie muszą być heroiczne wyczyny. To może być zwykła i systematyczna praca, którą wykonują zwykli ludzie.

Głosowanie zakończyło się 31 sierpnia. Teraz czekamy na wyłonienie laureata przez kapitułę.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content