Integracyjny flash mob na rzecz wsparcia migrantów w samym sercu Wrocławia

fot. Radio Rodzina

Fundacja Ukraina 30 sierpnia o godzinie 16:00 zaprasza wszystkich migrantów i Polaków mieszkających we Wrocławiu, a nawet turystów  wziąć udział w wielkim tanecznym flash mobie. Po raz pierwszy na placu Solnym migranci będą integrować się z innymi  Wrocławianami, wspólne tańcząc połączone elementy samby, walca, tańca żydowskiego i nie tylko.

Wielkim tanecznym przedsięwzięciem Fundacja Ukraina proponuje pożegnać sierpień. Flash mob odbędzie się na placu Solnym, w miejscu, które na co dzień odwiedzają migranci z różnych zakątków świata. Wszyscy chętni będą mogli dołączyć do występujących w każdej chwili. 

Przed występem 30 sierpnia Fundacja Ukraina planuje zorganizować kilka prób tanecznych, w których trakcie migranci nauczą się prostej sekwencji ruchów i będą siłą przewodnią całego flash mobu. Wspólny taniec jest połączeniem elementów samby, walcu, żydowskich oraz kowbojskich motywów.

W trakcie flash mobu będzie dostępne stoisko informacyjne, gdzie wolontariusze będą informować wszystkich o darmowych konsultacjach prawnych i przedstawiać ofertę integracyjną dla cudzoziemców we Wrocławiu, realizowaná przez Fundację Ukraina.

mat. prasowe

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content