Weź udział w Biegu Charytatywnym

fot. Radio Rodzina

Ruszają zapisy na 5. PKO Bieg Charytatywny. Zawody odbędą się w sobotę 14 września na stadionach 12. miast w Polsce. W zamian za zaangażowanie uczestników, Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże pieniądze na edukację dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych w regionach, w których odbywa się bieg.

PKO Bieg Charytatywny to ogólnopolska inicjatywa, która pod hasłem „Pomagamy z każdym krokiem” od pięciu lat odbywa się na stadionach lekkoatletycznych w 12. miastach kraju.

Startują w nim pięcioosobowe sztafety, które przez godzinę pokonują kolejne okrążenia stadionów.

Za zaangażowanie zawodników, Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże środki na cel charytatywny, którym w tym roku jest wsparcie edukacji podopiecznych z ośrodków opiekuńczo-wychowawczych.

Tegoroczne rywalizacja rozegra się w Białymstoku, Bydgoszczy, Koszalinie, Krakowie, Lidzbarku Warmińskim, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rudzie Śląskiej, Słupsku, Warszawie i Wrocławiu.

Zapisy ruszają na stronie www.pkobiegcharytatywny.pl

PKO Bieg Charytatywny to zawody dla osób mających ukończone 14 lat, ale w towarzyszącym mu PKO Biegu Charytatywnym Młodych mogą uczestniczyć dzieci w wieku 1-13 lat. W każdym z 12. miast w Biegu głównym może wziąć udział maksymalnie 100 drużyn i 350 dzieci w rywalizacji Młodych.

mat. prasowe

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content