,,Między morzem a oceanem” – filmowa podróż do krainy flamenco

fot. Radio RodzinaSchyłek lata nie musi oznaczać braku okazji do odkrywania nowych miejsc. 29 sierpnia czeka nas przedpremierowy pokaz filmu Isaki Lacuesty ,,Między morzem a oceanem” – zdobywcy Złotej Muszli na Festiwalu w San Sebastián i jednego z największych przebojów tegorocznej edycji MFF Nowe Horyzonty.

(…) to piękna i czuła hiszpańska opowieść o skomplikowanej relacji z najbliższą osobą. W filmie obserwujemy historię dwóch braci, którzy wybrali dwie skrajnie odmienne ścieżki w swoich życiach i po latach spotykają się na wyspie San Fernando – czytamy na stronie festiwalu 19. MFF Nowe Horyzonty.

Reprezentujący kino Stanisław Abramik podreśla, że ,,Między morzem a oceanem” to film kontrastów – piękno Hiszpanii miesza się z brzydotą codzienności i społecznych problemów.

Pokaz filmu połączony będzie ze spotkaniem z Michałem Syską, dyrektorem Ośrodka Myśli Społecznej im. F. Lassalle’a i współpracownikiem organizacji działających na rzecz praw człowieka i związków zawodowych, oraz z iberystą Janem Świeczkowskim.

Początek wydarzenia o 19:30 w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content