Grupa Johanneum

Kierunek: Panama! Patrycje już w drodze na Światowe Dni Młodzieży!

12.01.2019 10:00 Adrianna Sierocińska

 

Kierunek: Panama! Patrycje już w drodze na Światowe Dni Młodzieży!arch. prywatne

 

O 6:00 rano Patrycja Jenczmionka-Błędowska i Patrycja Żydkowiak wsiadły do samolotu i ruszyły z Warszawy do Panamy!

Ich przygoda ze Światowymi Dniami Młodzieży 2019 właśnie się rozpoczyna, a my będziemy brać w niej udział. Od 12 do 31 stycznia na naszej antenie codziennie relacje prosto z Panamy. Słyszymy się o godz. 7:10, 9:10, 11:10, 14:10, 17:10 i 19:10. 

Do rozpoczęcia Dni w Diecezjach oraz Światowych Dni Młodzieży pozostało jeszcze kilka dni, mamy więc czas, by bliżej poznać Panamę, tamtejsze zwyczaje, kulturę i historię kraju, a także przyjrzeć się religijności Panamczyków. 

Na co możemy liczyć dzisiaj?Jakim krajem jest Panama? Mówi Mirosław Kulbida z biura podróży "Camino Travel"Jaka kuchnia dominuje w Panamie? I czy to w ogóle bezpieczny kraj dla turystów? Wyjaśnia Mirosław Kulbida z biura podróży "Camino Travel"Katarzyna Kraśnicka na Światowe Dni Młodzieży do Panamy poleci wraz z Diecezjalnym Duszpasterstwem Młodzieży. W rozmowie z Patrycją Jenczmionką-Błędowską opowiedziała o przygotowaniach do tego wydarzenia:Środki odstraszające owady - to najważniejszy element wyposażenia walizki Patrycji Żydkowiak, zwyciężczyni konkursu "Leć z nami do Panamy". Co jeszcze znajduje się w jej bagażu?Dziś mówimy Wam już dobranoc, do usłyszenia jutro! :)