Radio RodzinaRadio RodzinaThingsGuide
Radio Rodzina na Twitterze
Zamów newsletter
Transmisje w Radiu Rodzina
Radio Rodzina - logo
Wrocław
92 FM
Świdnica
98,1 FM
Kudowa Zdrój
88,7 FM
Strzelin
94,8 FM
Brzeg
94,0 FM
Wołów
99,6 FM
Wołów
99,6 FM
Kotlina Kłodzka
107,2FM
SŁUCHAJ RADIA KONTAKT ALBUM INTENCJE GOŚCIE WIADOMOŚCI PROGRAM O NAS

Co dalej ze Wschodnią Obwodnicą Wrocławia?

18.12.2017 16:04   | dodał: MC
Co dalej ze Wschodnią Obwodnicą Wrocławia?
  fot. A. Kiwała
Mieszkańcy południowej części Wrocławia domagają się jasnych kroków od władz lokalnych w sprawie zapowiadanej Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Prace opóźniają się między innymi przez głosy sprzeciwu niektórych mieszkańców wsi Wysoka, przez którą ma przechodzić droga.

Co teraz dzieje się w sprawie Wschodniej Obwodnicy Wrocławia? – informuje Członek Zarządu Województwa – Jerzy Michalak:Chcemy tę inwestycję zakończyć, mamy na to środki – dodaje Jerzy Michalak:Zarząd województwa jest otwarty również na inne warianty trasy:Władze województwa porozumiały się z pięcioma radami osiedli w południowej części Wrocławia. Dzięki porozumieniu rady osiedla regularnie popierają inicjatywę budowy obwodnicy. Rady Osiedla w tej sprawie wystosowały petycje do władz samorządu, pod którą teraz zbierają podpisy, aby podkreślić, że dla mieszkańców Wschodnia Obwodnica Wrocławia jest bardzo ważna. O jej dystrybucji mówi przewodnicząca Rady Osiedla Jagodno – Małgorzata Konieczna:


Do tematu będziemy powracać. Petycję w sprawie budowy obwodnicy można podpisać przez stronę: https://www.petycjeonline.com/petycja_w_sprawie_budowy_wschodniej_obwodnicy_wrocawia

inf. wł. MC/RR


radio na e-mail!

nasz patronat

Warunki udzielenia patronatu przez Radio Rodzina Banery i logo Radia Rodzina