Radio RodzinaRadio RodzinaThingsGuide
Radio Rodzina na Twitterze
Zamów newsletter
Transmisje w Radiu Rodzina
Radio Rodzina - logo
Wrocław
92 FM
Świdnica
98,1 FM
Kudowa Zdrój
88,7 FM
Strzelin
94,8 FM
Brzeg
94,0 FM
Wołów
99,6 FM
Wołów
99,6 FM
Kotlina Kłodzka
107,2FM
SŁUCHAJ RADIA KONTAKT ALBUM INTENCJE GOŚCIE WIADOMOŚCI PROGRAM O NAS

W #PorannyGosc minister Kempa o zmianach w rządzie

08.11.2017 08:22   | dodał: AS
W #PorannyGosc minister Kempa o zmianach w rządzie
  fot. MC/RR
W najbliższych tygodniach opinia publiczna dowie się jakie zmiany zajdą w rządzie w ramach restrukturyzacji.

Zapytaliśmy Porannego Gościa - Beatę Kempę, szefową Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, czy zmiany personalne będą kosmetyczne czy radykalne?Na ostatnim kongresie Zjednoczonej Prawicy minister Jarosław Gowin, przewodniczący Polski Razem, zmienił nazwę partii na "Porozumienie". W skład nowej partii wszedł m. in. poseł Nowoczesnej Zbigniew Gryglas, który głosował za odrzuceniem projektu zakazującego aborcji, był przeciwny obniżeniu wieku emerytalnego czy zmianach w sądownictwie.

Zapytaliśmy minister Beatę Kempę, czy dla takich osób powinno być miejsce w Zjednoczonej Prawicy?W dalszej części rozmowy poruszyliśmy kwestię odrzucenia przez KRS 265 asesorów z powodu nie wykazania przez nich aktualnych badań lekarskich przez co młodzi ludzie zostali bez pracy.

- Nie ma takiej możliwości, żeby 265 osób się pomyliło, zaznacza minister:Opozycja zarzuca, że zmiany w sądownictwie upolitycznią sądy. Zapytaliśmy Porannego Gościa, czy podziela to zdanie?

Minister w rozmowie także podziękowała całemu Dolnemu Śląskowi za włączenie się w inicjatywę "Dar Dla Aleppo" oraz arcybiskupowi Józefowi Kupnemu oraz Radiu Rodzina za wsparcie medialne i koordynację projektu.

Posłuchaj całej rozmowy:

Rozmawiał Mateusz Cieniawskiradio na e-mail!

nasz patronat

Warunki udzielenia patronatu przez Radio Rodzina Banery i logo Radia Rodzina