Radio RodzinaRadio RodzinaThingsGuide
Radio Rodzina na Twitterze
Zamów newsletter
Transmisje w Radiu Rodzina
Radio Rodzina - logo
Wrocław
92 FM
Świdnica
98,1 FM
Kudowa Zdrój
88,7 FM
Strzelin
94,8 FM
Brzeg
94,0 FM
Wołów
99,6 FM
Wołów
99,6 FM
Kotlina Kłodzka
107,2FM
SŁUCHAJ RADIA KONTAKT ALBUM INTENCJE GOŚCIE WIADOMOŚCI PROGRAM O NAS

IV Bieg NIezłomnych. Do zobaczenia 19 sierpnia w Sobótce!

10.08.2017 00:18   | dodał: KK
IV Bieg NIezłomnych. Do zobaczenia 19 sierpnia w Sobótce!
  Fot. Materiały prasowe organizatora
Już tylko dziewięć dni zostało do „4. Biegu Niezłomnych – Pamięci Żołnierzy Wyklętych”.

Ten czas, pozostały do realizacji wydarzenia, poświęcony jest „dopięciu” wszystkich spraw organizacyjnych, z zapewnieniem bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom Biegu – na czele. Jak informuje Dyrektor Biegu – Wiesław Drozdowski, ten element podnoszony był wielokrotnie, dlatego też trasy biegów dziecięco-młodzieżowych zostały zmienione, przy zachowaniu, oczywiście, ich długości. 

Ważną jest informacja dotycząca zapisów na Biegi – zarówno główny, jak i dziecięco-młodzieżowe. Zapisy on-line zostały wstrzymane z dniem 1 sierpnia. Ci, którzy nie zdążyli z zapisaniem się do 31 lipca, mogą to uczynić w dniu zawodów, przy zwiększonej odpłatności, która wynosi 50 zł. Dla tych zawodników nie zapewniamy koszulki technicznej Biegu - dodaje dyrektor.

Niewątpliwie dużą atrakcją dla wszystkich będzie możliwość nieodpłatnego uczestnictwa w „1. Otwartych Zawodach w Strzelaniu z Broni Pneumatycznej i Łuku”. Zawody te organizuje Fundacja „WADERA”. 
Dla uczestników biegu głównego, którzy przyjadą ze swoimi pociechami, gwarantujemy opiekę w postaci „Biegowego Przedszkola” - mówi Drozdowski - Będzie ono działało w godz.9.00-13.00. Gwarantujemy fachową, profesjonalną opiekę. radio na e-mail!

nasz patronat

Warunki udzielenia patronatu przez Radio Rodzina Banery i logo Radia Rodzina