Radio RodzinaRadio RodzinaThingsGuide
Radio Rodzina na Twitterze
Zamów newsletter
Transmisje w Radiu Rodzina
Radio Rodzina - logo
Wrocław
92 FM
Świdnica
98,1 FM
Kudowa Zdrój
88,7 FM
Strzelin
94,8 FM
Brzeg
94,0 FM
Wołów
99,6 FM
Wołów
99,6 FM
Kotlina Kłodzka
107,2FM
SŁUCHAJ RADIA KONTAKT ALBUM INTENCJE GOŚCIE WIADOMOŚCI PROGRAM O NAS

Ponad milion wyświetleń - pielgrzymkowe "Despacito" podbija Internet (WIDEO, ZOBACZ PEŁNĄ WERSJĘ )

07.08.2017 12:34   | dodał: AN
Ponad milion wyświetleń - pielgrzymkowe "Despacito" podbija Internet (WIDEO, ZOBACZ PEŁNĄ WERSJĘ )
  youtube.com
Opublikowany przez redakcję Gościa Wrocławskiego filmik z pielgrzymki wrocławskiej z przeróbką znanego utworu "Despacito" rozprzestrzenia się w Internecie. W kilka dni zobaczyło go ponad 480 tys. osób, a o autorach coveru piszą ogólnopolskiego portale.

Autorkami tekstu są s. Janina Anna Kaczmarzyk ze Zgromadzenia Służebniczek NMP, Magdalena Ojak oraz ks. Jakub Bartczak. - Ponieważ "Despacito" podbija Internet i serca młodych ludzi, uznałyśmy, że jest to tak ciekawa, szybka i bystra melodia, która dodaje energii i wykorzystałyśmy ją, dodając do niej słowa, które mogą nas prowadzić na Jasną Górę - tłumaczą s. Janina oraz Magda.

Okazuje się, że Internet zdobywa także pielgrzymkowa wersja „Despacito”. Filmik, zamieszczony przez redakcję Gościa Wrocławskiego w serwisie YouTube, obejrzało już ponad 480 tys. osób. A wrocławską pielgrzymką zainteresowały się media ogólnopolskie – zarówno katolickie, jak i świeckie.

ZOBACZ WIDEO


W rozmowie z KAI s. Janina przyznała, że uważa, iż „to nasze nagranie włączają z ciekawości także osoby, które nie mają styczności z Kościołem, czy Panem Bogiem, a znają oryginalny utwór Despacito. Na pewno to nagranie pokaże im nowy obraz pielgrzymki: radosnej i dynamicznej. Poza tym, pamiętajmy, że to nie pieśń liturgiczna, a jedynie piosenka pielgrzymkowa, śpiewana w drodze”.

Informacje o utworze i pielgrzymach można znaleźć m.in. na portalach ekai.pl, aleteia.org, deon.pl, stacja7.pl, wiara.pl, telewizjarepublika.pl, na ten temat pisał także Wprost, Onet czy Wirtualna Polska, a nawet plotkarski portal pudelek.pl

W Kluczborku, który jest jednym z miejsc noclegu pielgrzymów, podczas koncertu, będącego stałym elementem pielgrzymki, zaprezentowano także pełną wersję utworu.

Zobaczcie sami!radio na e-mail!

nasz patronat

Warunki udzielenia patronatu przez Radio Rodzina Banery i logo Radia Rodzina