Radio RodzinaRadio RodzinaThingsGuide
Radio Rodzina na Twitterze
Zamów newsletter
Transmisje w Radiu Rodzina
Radio Rodzina - logo
Wrocław
92 FM
Świdnica
98,1 FM
Kudowa Zdrój
88,7 FM
Strzelin
94,8 FM
Brzeg
94,0 FM
Wołów
99,6 FM
Wołów
99,6 FM
Kotlina Kłodzka
107,2FM
SŁUCHAJ RADIA KONTAKT ALBUM INTENCJE GOŚCIE WIADOMOŚCI PROGRAM O NAS

Trwają Noce Kościołów 2017 - ZOBACZ PROGRAM (WIDEO)

17.06.2017 16:15   | dodał: AK
Trwają Noce Kościołów 2017 - ZOBACZ PROGRAM (WIDEO)
 
Po raz kolejny w naszej archidiecezji organizowane są Europejskie Dni Dziedzictwa Chrześcijaństwa „Noce Kościołów”. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej wyjątkowej inicjatywie, w dniach 15-28 czerwca br.

W wielu naszych kościołach będą miały miejsce interesujące wydarzenia związane m.in. z peregrynacją relikwii św. Jana Pawła II, XX-leciem Międzynarodowego Kongresu Eucharystycznego, 100-leciem Objawień Fatimskich oraz spotkania z biskupem z Syrii, który opowie o sytuacji chrześcijan na Bliskim Wschodzie.
ZOBACZ WIDEO
MATERIAŁ kościół pw. Opatrzności Bożej ul. Nowodworska-


Zostaną otwarte kościoły i miejsca na co dzień niedostępne dla zwiedzających: m.in. perła baroku kaplica Hochberga, klasztor sióstr de Notre Dame na Ostrowie Tumskim czy klasztor w Henrykowie. Z inicjatywy metropolity wrocławskiego abp. Józefa Kupnego trwa na Dolnym Śląsku akcja "Dar dla Aleppo". W niedzielę 25 czerwca o godz. 20:30 odbędzie się przed wrocławską katedrą plenerowy koncert NIEŚMIERTELNI dedykowany chrześcijanom, którzy oddali życie za swoją wiarę.

Wystąpią m.in. Darek Malejonek, Halina Mlynkowa z zespołu Brathanki, raper Arkadio i zespół Maleo Reggae Rockers. Podczas koncertu zbierane będą datki na odbudowę szpitala św. Ludwika w Aleppo.

Na wszystkie spotkania WSTĘP WOLNY.

Szczegółowy program znajduje się na stronie WWW.NOCEKOSCIOLOW.PLradio na e-mail!

nasz patronat

Warunki udzielenia patronatu przez Radio Rodzina Banery i logo Radia Rodzina