Radio RodzinaRadio RodzinaThingsGuide
Radio Rodzina na Twitterze
Zamów newsletter
Transmisje w Radiu Rodzina
Radio Rodzina - logo
Wrocław
92 FM
Świdnica
98,1 FM
Kudowa Zdrój
88,7 FM
Strzelin
94,8 FM
Brzeg
94,0 FM
Wołów
99,6 FM
Wołów
99,6 FM
Kotlina Kłodzka
107,2FM
SŁUCHAJ RADIA KONTAKT ALBUM INTENCJE GOŚCIE WIADOMOŚCI PROGRAM O NAS

Relikwie św. Jana Pawła II w parafii św. Andrzeja Boboli w Miliczu

12.06.2017 12:57   | dodał: PJ
Relikwie św. Jana Pawła II w parafii św. Andrzeja Boboli w Miliczu
  fot. mat. prasowe
11 czerwca 2017 w godzinach wieczornych do parafii św. Andrzeja Boboli w Miliczu przybyły Relikwie św. Jana Pawła II, peregrynujące w duchu wdzięczności za wizytę Ojca Świętego we Wrocławiu i 46 Kongres Eucharystyczny w 1997 roku.

Wieczorna Eucharystia zgromadziła parafian jak też gości. Poprzedziło ją Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i i modlitwy na powitanie Relikwii prowadzone przez ks. Marcina Robakowskiego –wikariusza Parafii. Uroczystej Mszy św. na rozpoczęcie Modlitewnego Czuwania przewodniczył i kazanie wygłosił ks. Prof. Andrzej Tomko. Wskazał na to szczególne światło jakim dla nas stał się Ojciec św. Jan Paweł II. Jako Przewodnik prowadzący do światła Ewangelii Miłości. Na zakończenie zostało udzielone błogosławieństwo relikwiami Świętego i podano je do ucałowania . Na wielu twarzach widać było wielkie wzruszenie i łzy radości z kolejnego spotkania z Wielkim Papieżem Polakiem. Po Mszy św. rozpoczęło się  Modlitewne Czuwanie, które potrwa do 12 czerwca do g.18.00 kiedy to relikwie zostaną pożegnane w Miliczu.
Proboszcz ks. Zbigniew Słobodecki: „Czuję szczególne wzruszenie, kiedy to dokładnie w pół roku po objęciu parafii św. Andrzeja Boboli w Miliczu , mogę wraz z cała Wspólnotą Parafialną dziękować Panu Bogu za przyczyną św. Jana Pawła II za wielkie Boże Dary  jakie otrzymujemy na co dzień…”

mat.prasowe


radio na e-mail!

nasz patronat

Warunki udzielenia patronatu przez Radio Rodzina Banery i logo Radia Rodzina