Radio RodzinaRadio RodzinaThingsGuide
Radio Rodzina na Twitterze
Zamów newsletter
Transmisje w Radiu Rodzina
Radio Rodzina - logo
Wrocław
92 FM
Świdnica
98,1 FM
Kudowa Zdrój
88,7 FM
Strzelin
94,8 FM
Brzeg
94,0 FM
Wołów
99,6 FM
Wołów
99,6 FM
Kotlina Kłodzka
107,2FM
SŁUCHAJ RADIA KONTAKT ALBUM INTENCJE GOŚCIE WIADOMOŚCI PROGRAM O NAS

Generał Polko w "PORANNNYGOSC" o Koncepcji Obronnej RP i zamachu w Wielkiej Brytanii

07.06.2017 09:21   | dodał: PJ
Generał Polko w "PORANNNYGOSC" o Koncepcji Obronnej RP i zamachu w Wielkiej Brytanii
  www.facebook.com/roman.polko
Budowa armii złożonej z co najmniej 200- 250 tys. żołnierzy, nacisk na wojsko operacyjne, a także rozwój artylerii lufowej i rakietowej, obrona powietrzna m.in. to zawiera Koncepcja Obronna RP zaprezentowana przez ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza.

mówił Generał Roman Polko – były szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Konieczna jest także jest świadomość narodowa odnosząca się do obrony granic.- Mam nadzieję, że ten budżet, którzy otrzymamy będzie sensownie wydatkowany, dodaje generał

Z generałem rozmawialiśmy także o kolejnych zamachach terrorystycznych przeprowadzanych przez islamistów w państwach Europy Zachodniej. Ataki te wywołują debatę na temat bezpieczeństwa również w Polsce. Za nami szczyt NATO, ŚDM, ale imprezy masowe odbywają się niemal co chwilę. Czy w naszym kraju możliwy jest brytyjski scenariusz?

Przypomnijmy, 7 ofiar śmiertelnych, kilkadziesiąt rannych, osiemnaście poszkodowanych w stanie krytycznym. – to bilans sobotniego ataku terrorystycznego w Londynie.W nocy z soboty na niedzielę kierowca furgonetki wjechał w grupę pieszych na Moście Londyńskim, po tym napastnicy udali się na pobliski Market i tam ranili nożami przechodniów. Do zamachu przyznało się tzw. Państwo Islamskie.

POSŁUCHAJ ROZMOWY:


Prowadziła Patrycja Jenczmionka - Błędowskaradio na e-mail!

nasz patronat

Warunki udzielenia patronatu przez Radio Rodzina Banery i logo Radia Rodzina