Radio RodzinaRadio RodzinaThingsGuide
Radio Rodzina na Twitterze
Zamów newsletter
Transmisje w Radiu Rodzina
Radio Rodzina - logo
Wrocław
92 FM
Świdnica
98,1 FM
Kudowa Zdrój
88,7 FM
Strzelin
94,8 FM
Brzeg
94,0 FM
Wołów
99,6 FM
Wołów
99,6 FM
Kotlina Kłodzka
107,2FM
SŁUCHAJ RADIA KONTAKT ALBUM INTENCJE GOŚCIE WIADOMOŚCI PROGRAM O NAS

Konsultacje społeczne w sprawie linii tramwajowej na Nowy Dwór

12.05.2017 14:34   | dodał: MC
Konsultacje społeczne w sprawie linii tramwajowej na Nowy Dwór
  www.flickr.com/ Robert Bartkowiak
Rozpoczynają się nowe konsultacje w sprawie linii tramwajowej na Nowy Dwór, rozmowy z mieszkańcami potrwają do końca maja.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek (15 maja) o godzinie 17:00 w Tratwie przy ul. Legnickiej, kolejne 18 maja w Centrum Kultury Zachód na Gubińskiej również o godz. 17:00.

O szczegółach mówi Bartłomiej Świerczewski dyrektor Biura ds. Partycypacji Społecznej:Trasa nowej linii tramwajowej będzie liczyła łącznie 7km opowiada Monika Kozłowska – Święconek dyrektor Biura Zrównoważonej Mobilności:


Dyrektor opisuje również, jak dokładnie będzie przebiegać trasa od Placu Orląt Lwowskich na Nowy Dwór:Jednym z elementów konsultacji będzie omówienie miejsc nowych przystanków:W związku z inwestycją pojawią się dwie nowe linie tramwajowe – podkreśla Monika Kozłowska – Święconek:Według wyliczeń magistratu z Pl. Orląt Lwowskich do pętli Nowy Dwór przejazd będzie trwał mniej niż 20 min. Inwestycja ma się rozpocząć w 2018 roku, trasa ma zostać otwarta w pierwszej połowie 2020 roku. Szacowany koszt budowy to 240 mln. złotych.

Inf. wł. MC/RR


radio na e-mail!

nasz patronat

Warunki udzielenia patronatu przez Radio Rodzina Banery i logo Radia Rodzina